Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna Praha Autopůjčovna Praha nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb. Vyberte si podle svých přání a požadavků nebo si nechte sestavit individuální nabídku, kterou Vám připravíme na míru. Autopůjčovna Praha Vám nabízí kompletní servis týkající se nejen pronájmu automobilů. Specializujeme se také na pronájem autobusů či motorových člunů. Autopůjčovna Praha se zaměřuje rovněž na na přepravu osob po ČR a EU a na poskytování kulturních, turistických informací a programů. Autopůjčovna Praha kompletní služby: Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů. Poskytujeme jednosměrný pronájem po celé ČR a střední i západní Evropě. Zapůjčení vozu s česko/anglicky, rusky, popř. španělsky mluvícím řidičem. Vozy jsou vždy doručeny a vyzvednuty na místě určené klientem. Všechny dokumenty a podklady jsou jak v českém, tak v anglickém jazyce. Klientům, kteří potřebují poradit nebo pomoci v oblasti turistiky a cestování po ČR rádi vyjdeme maximálně vstříc. Naše ceny jsou kompletní bez navyšování. Možné výhody pro stálejší klientelu. Vozy i s automatickou převodovkou. Zapůjčení navigace. Zapůjčení dětské sedačky.
Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna Praha nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb. Vyberte si podle svých přání a požadavků nebo si nechte sestavit individuální nabídku, kterou Vám připravíme na míru. Autopůjčovna Praha Vám nabízí kompletní servis týkající se nejen pronájmu automobilů. Specializujeme se také na pronájem autobusů či motorových člunů.Autopůjčovna Praha se zaměřuje rovněž na na přepravu osob po ČR a EU a na poskytování kulturních, turistických informací a programů.
Přeprava osob
Přeprava osob Mezi naše specializace patří mimo jiné profesionální přeprava osob, kterou uskutečňujeme osobními vozy, mikrobusem i autobusem do různých destinací po České republice a zemích Evropské unie. Přeprava osob v našem pojetí představuje celou řadu služeb. Zajišťujeme transfery z letiště, pronajímáme automobily s řidičem, realizujeme půldenní či celodenní výlety s řidičem a další. Pokud Vás přeprava osob prostřednictvím naší společnosti zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně vyjdeme vstříc jakýmkoliv Vašim požadavkům.
Transfery po ČR a evropě
Transfery po ČR a Evropě Půjčovna vozů Praha dále přichází se službou přepravy osob z hlavního města Prahy do různých destinací po České republice a Evropské unii. Sdělte nám z pohodlí Vašeho domova místo, kde Vás náš řidič může vyzvednout a Vaši konečnou destinaci, a zbytek už nechte na nás. Nabízíme možnost přepravit jednotlivce, menší i větší skupiny, naše společnost disponuje jak osobními vozy, tak mikrobusy a autobusy.
Půjčovna minibusů
Půjčovna minibusů a transfery po ČR a Evropě Půjčovna vozů Praha dále přichází se službou přepravy osob z hlavního města Prahy do různých destinací po České republice a Evropské unii. Sdělte nám z pohodlí Vašeho domova místo, kde Vás náš řidič může vyzvednout a Vaši konečnou destinaci, a zbytek už nechte na nás. Nabízíme možnost přepravit jednotlivce, menší i větší skupiny, naše společnost disponuje jak osobními vozy, tak mikrobusy a autobusy.