Transfery na letiště Praha, transfery osob v ČR a po evropě

Letištní transfery

Půjčovna aut Praha nabízí službu transferů z letiště, a to nejen pro ty, kteří potřebují odvést z letiště Václava Havla kamkoli do hlavního města Prahy, ale i po celé  České republice a popř. i do zahraničí.

Sdělte nám, čas příletu, počet osob (nabízíme jak osobní tak autobusovou dopravu) a Vaší konečnou destinaci z pohodlí svého domova a zbytek už nechte na nás. Půjčovna vozů Praha je spolehlivým partnerem Vašich cest, ať jsou Vaše požadavky jakékoli.

Pro náročnější klientelu jsme připravili možnost zapůjčení luxusního vozu s řidičem. Samozřejmě umíme sestavit i kombinovanou nabídku transferu z letiště s následným využitím vozu s řidičem do budoucna. Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku ušitou přímo na míru. Naši řidiči mluví anglicky, rusky i španělsky, takže jsme plně připraveni být silným partnerem i pro zahraniční klientelu.

Transfery po ČR a Evropě

Půjčovna vozů Praha dále přichází se službou přepravy osob z hlavního města Prahy do různých destinací po České republice a Evropské unii.

Sdělte nám z pohodlí Vašeho domova místo, kde Vás náš řidič může vyzvednout a Vaši konečnou destinaci, a zbytek už nechte na nás. Nabízíme možnost přepravit jednotlivce, menší i větší skupiny, naše společnost disponuje jak osobními vozy, tak mikrobusy a autobusy.

V základní nabídce máme Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Brno, Bratislavu, Vídeň, Mnichov a Berlín, není však problém připravit cestu ušitou přímo Vám na míru. Naši řidiči mluví anglicky, rusky i španělsky, takže jsme plně připraveni být silným partnerem i pro zahraniční klientelu. Půjčovna vozů Praha je spolehlivým partnerem Vašich cest, ať jsou Vaše požadavky jakékoliv.

Výlety s řidičem

Pronájem vozů s řidičem Vám poskytne svobodu pohybu a navíc si můžete Váš výlet užít bez starostí. Pronajměte si vůz s řidičem nebo zvolte klasický pronájem vozů bez řidiče a vyrazte si na výlet z Prahy, poznat další krásy českých krajů.

Hrady a zámky

Česko je ojedinělou zemí pro svůj počet středověkých hradů a zámků, které jsou rozsety po celé republice a každoročně hojně navštěvovány nejen tuzemskými, ale i celosvětovými turisty. Nasedněte do jednoho z našich půjčených vozů a vyrašte si třeba 30 Km za Prahu na hrad Karlštejn. Využijte i našich služeb luxusních vozů s řidičem a udělejte si ze svého výletu nezapomenutelný zážitek.

Brno

Dvě stě kilometrů po dálnici z Prahy se nachází druhé největší české město Brno. S vozem z naší autopůjčovny tam budete lehce za dvě hodiny a poznáte krásu místního hradu Špilberg nebo starého města. Využijte naši služby anglicky, rusky a španělsky hovořících řidičů, a vydejte se s celou skupinou přátel naším minivanem pro osm cestujících s řidičem do moravské metropole společně.

Krkonoše

Jste nadšenci do přírody? Vyjeďte si do hor s vozem a řidičem a vydejte se po hřebenech až na nejvyšší horu České republiky Sněžku. V zimě si se sebou vezměte lyže nebo si je pronajměte v některém z lyžařských středisek a otestujte Špindlerův Mlýn, Rokytnici nad Jizerou a Harrachov. S vozy DDcar Rentals Prague se nemusíte bát technické závady, naši mechanici drží vozy v dokonalém stavu, není tedy třeba si dělat jakékoliv starosti. Stopadesátikilometrová jízda do Krkonoš Vám uplyne jako voda.

Karlovy Vary

Karlovy Vary leží v západní části České republiky, přibližně 120 Km od Prahy. Jsou největším a nejznámnějším lázeňským městem ČR. Karlovarská lázeňská terapie obsahuje mnoho ozdravných procedur. K léčbě se užívají jak staletími prověřené termální koupele a pitné kúry, tak i moderní metody. Město však nenabízí pouze terapie a krásné centrum plné kolonád, ale i nespočet kulturních a sportovních akcí. Jednou z nejoblíbenějších společenských událostí je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, který každoročně láká příznivce kinematografie z celého světa.

Český Krumlov

"Nejkrásnější místo ve střední Evropě," tak přesně se dá popsat malé středověké městečko na jihu Čech. Po Praze je Krumlov právem druhé nejnavštěvovanější místo v České republice. Malebné úzké uličky, majestátný hrad, spousta malých restaurací a vodáci na pramicích, tak to vše na vás v Krumlově čeká. S vozy DDcar Rentals Prague bude Vaše stosedmdesátikilometrová cesta na jih od Prahy pohodlným zážitkem, který si jistě zasloužíte. To vše za cenu, kterou jen s těží naleznete jinde.

Celou nabídku výletů najdete v sekci "ceník", rádi Vám však poradíme i s jinými zajímavými a lákavými místy v České republice, neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme i s ubytováním a dalšími službami na místě.

Autobusy